Szkło na wymiar

Indywidualny perfekcjonizm

Szkło na wymiar

Nasz zakład szklarski KON-GLASS specjalizuje się w obróbce surowego szkła na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją i wykonaniem wysokiej jakości szkła. W naszej ofercie znajduje się szkło z grafiką, druk na szkle i szkło Lacobel. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu szkło wykonane przez KON-GLASS zapewnia komfortowe użytkowanie i bezproblemowość. Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się obróbką szkła na wymiar, które będzie cechować się indywidualnością zamówienia i profesjonalnym wykonaniem to zakład szklarski KON-GLASS będzie strzałem w dziesiątkę.

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Zajmiemy się wszystkim tak, jak klient sobie życzy i dostosujemy projekt kabiny, aby idealnie wpasował się w wystój pomieszczenia. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem i montażem szkła na wymiar. Wszystkie te elementy są wykonywane przez zakład szklarski KON-GLASS z najwyższą starannością z najlepszej jakości szkła. Naszą usługę obróbki szkła definiuje staranne wykonanie, a każde zamówienie jest dopięte na ostatni guzik.

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry