Balustrady szklane

Bezpieczeństwo pierwszym miejscu

Balustrady szklane

Nasz zakład szklarski KON-GLASS oferuje także wykonanie szklanych balustrad na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem wysokiej jakości szklanych balustrad. Nasze balustrady szklane cechuje oryginalność i funkcjonalność, ze względu na to, iż każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu szklane balustrady wykonane przez KON-GLASS zapewniają bezpieczeństwo i bezproblemowość przez lata.
Jeżeli szukają Państwo szklanych balustrad, które będą zaskakiwać nowoczesnym, estetycznym wyglądem i bezawaryjnością to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie idealnym wyborem.
obrecz

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Balustrady szklane wykonane są z wysokiej jakości szkła hartowanego, mogą być całoszklane, samonośne, wewnętrzne jak i zewnętrzne. Balustrady szklane są idealne do domów oraz do biur, odznaczają się bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość oraz odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zarysowania. Nasze balustrady szklane idealnie powiększają optycznie pomieszczenie oraz dają możliwość rozjaśniania wnętrza.

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry