Lustra na wymiar

Niezapomniany widok

Lustra na wymiar

Nasz zakład szklarski KON-GLASS oferuje także wykonanie szklanych wysokiej jakości luster na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem luster. Każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu lustra wykonane przez KON-GLASS zapewniają idealne odwzorowanie elementów i elegancki design. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w wykonaniu tego typu luster oraz możemy się pochwalić wyposażeniem licznych siłowni w Poznaniu w lustra KON-GLASS według indywidualnych projektów. Jeżeli szukają Państwo luster, które będą zaskakiwać nowoczesnym wyglądem i oryginalnością to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie idealnym wyborem.

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Nasz zakład szklarski KON-GLASS zajmuje się produkcją i wykonaniem luster na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją i wykonaniem z wysokiej jakości szkła. W naszej ofercie znajduje się wykonanie każdego typu luster, na przykład łazienkowych, ozdobnych, do salonów fryzjerskich, siłowni, domów i mieszkań (z zastosowaniem do danych pokoi) oraz opraw do luster. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu lustra wykonane przez KON-GLASS zapewniają komfortowe użytkowanie i bezproblemowość. Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się wykonaniem luster, które charakteryzują się indywidualnością zamówienia i profesjonalnym wykonaniem oraz najwyższą jakością materiałów to zakład szklarski KON-GLASS jest wyborem bezkonkurencyjnym.

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry