Lacobel pod zabudowę

Pomysłowość i nowoczesność

Lacobel pod zabudowę

Nasz zakład szklarski KON-GLASS oferuje także wykonanie szkła Lacobel pod zabudowe zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem wysokiej jakości szkła Lacobel pod zabudowe wszystko robimy od A do Z. Nasze szkło Lacobel cechuje wytrzymałość i funkcjonalność, ze względu na to, iż każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu szkło Lacobel pod zabudowe wykonane przez KON-GLASS zapewniają komfortowe użytkowanie i bezproblemowość przez lata. Jeżeli szukają Państwo szkła Lacobel pod zabudowe które będzie zaskakiwać nowoczesnym wyglądem to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie perfekcyjnym wyborem.

kuchnia Lacobel

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Szkło Lacobel pod zabudowę cechuje się wyjątkową wytrzymałością , funkcjonalnością i estetycznym wyglądem. W ofercie posiadamy gamę różnych kolorów, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Jest to szkło malowane, głównie przeznaczone pod fartuchy pod szafki.
Poniżej znajdziecie Państwo dostępne kolory Lacobelu.

 

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Nasza praca

Przykładowe projekty

Paleta kolorów

Dostępne kolory Lacobelu

Przewiń do góry