Gabloty szklane

Zaskakujący wygląd

Gabloty szklane

Nasz zakład szklarski KON-GLASS oferuje także wykonanie gablot szklanych na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem wysokiej jakości gablot szklanych. Nasze gabloty szklane cechuje oryginalność , ze względu na to, iż każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu gabloty szklane wykonane przez KON-GLASS zapewniają wytrzymałość i bezproblemowość przez lata. Jeżeli szukają Państwo szklanych gablot, które będą zaskakiwać nowoczesnym wyglądem i bezawaryjnością to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie strzałem w dziesiątkę.

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Gabloty szklane są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla domów, ale także do muzeów lub różnego rodzaju stoisk oraz sklepów z biżuterią. Nasz zakład szklarski KON-GLASS wykonuje gabloty szklane różnej wielkości, zarówno stojące jak i wiszące. Gablota szklana może być stosowana do prezentacji produktów, nadaje ona nowoczesnego wyglądu.

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry