Akwaria i terraria

Pojemność i jakość

Akwaria i terraria

Nasz zakład szklarski KON-GLASS wykonuje szklane akwaria i terraria zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem wysokiej jakości akwariów i terrariów, wszystko robimy od A do Z. Nasze akwaria i terraria cechuje oryginalność i funkcjonalność, ze względu na to, iż każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu akwaria i terraria wykonane przez KON-GLASS zapewniają komfortowe użytkowanie i bezproblemowość przez lata. Jeżeli szukają Państwo akwariów i terrariów, które będą zaskakiwać nowoczesnym wyglądem i bezawaryjnością to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie znakomitym wyborem.

akwarium

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

W naszej ofercie posiadamy terraria i akwaria wykonane z najwyższej jakości materiałów. Przygotowujemy terraria na wymiar od 10 cm x 10 cm x 10cm nawet do metrowych rozmiarów. Terraria idealnie nadają się dla pająków, jaszczurek, węży oraz innych gadów. Nasze terraria tworzą idealne warunki życia dla danego zwierzęcia.
Posiadamy różne rodzaje terrariów: otwierane z przodu typu gilotyna, użycie szyb przesuwnych, otwierane od góry lub na zasadzie drzwiczek z zawiasami oraz poprzez sposób czeski. 
Wykonujemy terraria szklane puste i z pełnym wystrojem pod dany gatunek zwierzęcia. W naszej ofercie mamy również terraria meblowe. Możemy przygotować akwaria w dowolnym rozmiarze zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiadamy różnego rodzaju dekoracje akwarystyczne, pompy czy też lampy do akwariów.
Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry