Szklane kabiny prysznicowe

Innowacyjność i komfort

Szklane kabiny prysznicowe na wymiar

Nasz zakład szklarski KON-GLASS oferuje także wykonanie szklanych kabin prysznicowych na wymiar zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem oraz profesjonalnym montażem wysokiej jakości kabin prysznicowych, wszystko robimy od A do Z. Nasze kabiny prysznicowe cechuje oryginalność i niepowtarzalność, ze względu na to, iż każdy projekt jest realizowany wedle wskazówek klienta. Oprócz tego zapewniamy wysoką jakość materiałów, dzięki czemu kabiny prysznicowe wykonane przez KON-GLASS zapewniają komfortowe użytkowanie i bezproblemowość przez lata. Jeżeli szukają Państwo kabin prysznicowych, które będą zaskakiwać nowoczesnym wyglądem i bezawaryjnością to nasz zakład szklarski KON-GLASS będzie idealnym wyborem.

prysznic

Profesjonalny montaż

Zajmujemy się specjalistycznym montażem wykonywanych przez nas projektów.

Niezawdone serwisowanie

W razie jakichkolwiek problemów z wykonaną pracą przez KON-GLASS, oferujemy niezawodną pomoc.

Gwarancja zadowolenia

Wykonywane prze nas projekty są tworzone tylko z myślą o satysfakcji klienta. Nie ma możliwość, aby nie spełniały one wymagań.

Co i jak?

Usługi

Minimalizm, nowoczesność, a może klasycyzm? Zajmiemy się wszystkim tak, jak klient sobie życzy i dostosujemy projekt kabiny, aby idealnie wpasował się w wystój pomieszczenia. Zajmujemy się produkcją, wykonaniem i montażem parawanów, kabin i ścianek prysznicowych – wszystkie te elementy są wykonywane przez zakład szklarski KON-GLASS z najwyższą starannością z najlepszej jakości szkła. Nasze kabiny bezpośrednio definiuje funkcjonalność, a każde zamówienie jest dopięte na ostatni guzik.

Kontakt

Cennik, porady i pytania

Jesteś zainteresowany cennikiem naszych usług? Nie masz pomysłu i chciałbyś skorzystać z naszej porady? Masz jakieś pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi?
Skorzystaj z naszej darmowej wyceny i formularza kontaktowego
KON-GLASS lub zadzwoń, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przewiń do góry